Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Селищний голова з Хмельниччини вступив до лав ЗСУ та закликає голів-чоловіків наслідувати його вчинок

Селищний голова з Хмельниччини вступив до лав ЗСУ та закликає голів-чоловіків наслідувати його вчинок

Селищний голова з Хмельниччини вступив до лав ЗСУ та закликає голів-чоловіків наслідувати його вчинок

Сергій Волковинський, селищний голова Вовковинецької тергромади, що у Хмельницькому районі, отримав повістку та пішов на службу в Збройні сили України. Про це очільник громади повідомив особисто та підтвердили в Хмельницькому районному ТЦК та СП.

  • Думаю, що для жителів Вовковинців та усіх, хто мене знає, це не є сенсацією. Інформація розповсюджується по громаді дуже швидко. Я ухвалив це важливе рішення у надзвичайно складний час для нашої країни. Вважаю, що вирішив на сьогодні усі важливі питання для громади, ми разом змогли налагодити роботу на багатьох «фронтах». І це дає мені впевненість стверджувати, що мої працівники селищної ради, виконавчого комітету, усі депутати зможуть забезпечити нормальне функціонування нашої громади, – зазначив Сергій Волковинський.

Крім того, посадовець додав, що це виважене та тверде рішення, яке зумовлене реаліями сьогодення.

  • Однодумці мене зрозуміють, мій вчинок стане наслідуванням для голів-чоловіків сусідніх громад! – наголосив Волковинський.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.