П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Сергій Гамалій закликає жителів Хмельниччини здавати кров для наших захисників

Сергій Гамалій закликає жителів Хмельниччини здавати кров для наших захисників

Сергій Гамалій закликає жителів Хмельниччини здавати кров для наших захисників

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій закликав подолян здати кров для поранених військових. Зокрема працівники Хмельницької обласної військової адміністрації та ради теж долучилися до донорської акції й напередодні здали кров для наших захисників.

– Зараз кожен із нас так, чи інакше, може долучитися до того, щоб наблизити нашу перемогу у війні. Здати кров для поранених бійців – чи не найпростіший спосіб. Оскільки роблю це не вперше, то запевняю вас, що це абсолютно безболісно та безпечно. А головне – це рятує життя, –зазначив Сергій Гамалій.

До збору крові небайдужих мешканців краю, особливо носіїв резус негативних груп, також закликають медики Хмельницького обласного центру служби крові. 

– Усі бажаючі можуть здати кров з понеділка до суботи з 8 до 17 години, у суботу – з 8 до 12 години, неділя – вихідний, – зазначають в обласному центрі служби крові.

Комунальний заклад розташований у місті Хмельницький на вулиці Сковороди, 29. Отримати консультацію можна за телефонами: (0382) 67-18-36, 67-17-93.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.