Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Юні митці організували у Ленківцях Великодню інсталяцію

Юні митці організували у Ленківцях Великодню інсталяцію

Юні митці організували у Ленківцях Великодню інсталяцію

У Ленковецькому будинку культури напередедодні Великодня з’явилась тематична інсталяція. Днями її виготовили місцеві таланти.

Мистецьку зону прикрасили власноруч виготовленими листівками та тематичними малюнками. Діти творили про мир та любов, вкладаючи у роботи сенс своїх мрій та надій.

– Малювання- це веселе заняття, яке розвиває дитину і дарує їй гарний настрій. Це – чудовий спосіб відволікти та заспокоїти її думки. Темою нашого дозвілля стало чудове, світле свято Христового Воскресіння, яке несе в собі віру, надію та любов. Наші учасники розмалювали писанки та вітальні листівки, як символ подяки нашим захисникам за мирне небо, та побажали їм здоров’я, сили, злагоди та перемоги, – написала на фейсбук-сторінці Ленковецької сільської бібліотеки Ірина Коваль.

Раніше у селі Лавринівці Ленковецької територіальної громади дітей навчали писанкарству. Про цей захід розповіли у місцевому Будинку культури.

– Писанка – один з елементів традиції Великодня. З нагоди цього великого свята 15 квітня пройшов майстер-клас “Розмалюй писанку”, – розповідають організатори.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.