П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: на Ізяславщині молодь запрошують долучитися до забігу

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: на Ізяславщині молодь запрошують долучитися до забігу

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: на Ізяславщині молодь запрошують долучитися до забігу

На Ізяславщині традиційно до Дня фізичної культури та спорту проводиться забіг, аби вшанувати пам’ять Героїв України, які ціною власного життя захищали незалежність та цілісність нашої держави. Однак, цьогоріч з міркувань безпеки забіг проводиться онлайн.

Всі зареєстровані учасники мають можливість пробігти обрану дистанцію (2, 5 та 10 км) у період з 24 серпня до 25 вересня 2022 року. Зареєструватися на забіг можна до 19 вересня онлайн.

Запрошуємо молодь Ізяславщини приєдналась до патріотичного забігу. Значна кількість учасників вже пробігли свої дистанції, адже усвідомлюють важливість вшанування пам’яті тих, хто поклав життя за те, щоб сьогодні всі ми могли навчатися, загартовувати своє тіло та дух, працювати на славу своєї Вітчизни та будувати вільну, незалежну Україну, – зазначили в Ізяславській міській раді.

Зокрема 9 вересня, випускниця Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука Ілліна Палига подолала дистанцію у 2 кілометри, щоб вшанувати пам’ять 32-річного загиблого земляка, підполковника Хмельницького 8 окремого полку спецпризначення, начальника розвідки 28-ї окремої механізованої бригади Олександра Кушнірука. Він ціною власного життя захищав нашу Батьківщину.

– Всі ми повинні усвідомити, якою ціною ми, українці, виборюємо своє право на життя, свободу та незалежність! Тому маємо завжди пам’ятати тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам’ять нашим полеглим Героям! – додають у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.