Понеділок, 15 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Щасливими та красивими бувають лише здорові посмішки: Сергій Руй про стоматологічну пластичну хірургію

Щасливими та красивими бувають лише здорові посмішки: Сергій Руй про стоматологічну пластичну хірургію

Щасливими та красивими бувають лише здорові посмішки: Сергій Руй про стоматологічну пластичну хірургію

Хірург-стоматолог працює як із наслідками травм зубного ряду, супроводом ортодонтичного лікування, так і запобігає формуванню неправильного прикусу чи парадонтичним захворюванням. Як ці питання вирішує стоматологічна пластика розповідає хірург “Фенікс-Дент” Сергій Руй.

Поширеними проблемами, що впливають на здоров’я вашої посмішки, є неправильне положення вуздечки язика чи губ.

Ці медичні відхилення спричиняють дискомфорт людині, викликають хворобливі наслідки, але при вчасній діагностиці легко усуваються. Неправильне положення, скажімо, вуздечки губи впливає і на візуальний аспект, і на здоров’я людини.

Неправильне положення вуздечки верхньої чи нижньої губи може сприяти розвитку захворювань пародонту.

Як це відбувається: при порухах губ м’які тканини натягуються і відтягують край ясен, що прилягає до різців. Так формується зубоясенна кишеня.

Таким чином, у людини може виникнути зубний камінь, а звідти запалення, парадонтит чи карієс. При цьому, каже медик, із віком ситуація може погіршитися. Тому із лікуванням затягувати не варто, як і з пластикою вуздечки язика, яку краще робити у дитячому віці.

Якщо ми говоримо про пластику вуздечки язика, то цей метод лікування у ранньому віці попереджає порушення функцій смоктання, жування, ковтання, вимови звуків, а також виникнення зубощелепних аномалій. У дошкільному та шкільному віці вже йдеться і про ортодонтичне лікування. Тоді його поєднують з лікувальною гімнастикою. Нормалізація функції м’язів язика сприяє стійкості результатів ортодонтичного лікування, – пояснює медик.

У старшому віці в дитини та у дорослих пластика вуздечки язика покращує його функцію, сприяє нормалізації положення язика.

Такі хірургічні втручання для людей є безпечними та нескладними, але їх користь – невимірювана. Тому я, як лікар-хірург, раджу не нехтувати візитами до лікаря-стоматолога, який може виявити патологію і ми її усунемо, адже щасливими та красивими бувають лише здорові посмішки, – додає медик.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.