Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Ще дві громади Шепетівщини долучилися до проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

Ще дві громади Шепетівщини долучилися до проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

Ще дві громади Шепетівщини долучилися до проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

Фахівці із Крупецької та Ямпільської громад Шепетівського району братимуть участь у проєкті «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі». Представники цих та ще двох громад Хмельниччини днями підписали меморандум про співпрацю у Головному управлінні Національної поліції області.

Спеціаліст із безпеки – це людина, яка на засадах партнерства має налагодити комунікацію у громаді між закладом освіти та органами батьківського самоврядування, працівниками закладу, правоохоронними органами, рятувальниками, громадськими організаціями, місцевою владою, щоб сприяти створенню безпечного освітнього середовища для учнів, батьків та вчителів.

Загалом, коментують у поліції, заявки на участь подали 12 громад регіону. Меморандум підписали 4 громади – Крупецька, Ямпільська, Гуківська та Летичівська. Пілотними громадами, де реалізували проєкт, стали Кам’янець-Подільська, Шепетівська та Ярмолинецька.

Фахівець, який пройде відповідне навчання, виявлятиме, припинятиме і запобігатиме правопорушенням в дитячому середовищі, забезпечуватиме охорону безпеки під час проведення освітніх заходів, контролюватиме дотримання прав дитини на здобуття освіти, проводитиме профілактичну роботу з учасниками освітнього процесу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.