Неділя, 28 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » “Що по чому?”. Плюси і мінуси інтернет-провайдерів Шепетівщини

“Що по чому?”. Плюси і мінуси інтернет-провайдерів Шепетівщини

“Що по чому?”. Плюси і мінуси інтернет-провайдерів Шепетівщини

У сучасному світі без інтернету, як без рук. А ціни та якість з’єднання на Шепетівщині різняться так само, як і послуги місцевих інтернет-провайдерів.

Компанія “Фрінет” є найбільш популярною на Шепетівщині, проте, – далеко не ідеальною. Про це свідчать відгуки місцевих користувачів. Тариф складає 200 гривень за швидкість, яка коливається в межах 50 мегабіт. Досить часто виникають проблеми з мережею, а з’єднання з оператором триває дуже довго, з яким подекуди навіть неможливо вийти на зв’язок.

– У мене, як у користувача “Фрінет”, часто ввечері швидкість інтернет-підключення падає, а інколи зовсім пропадає. Оператори повідомляють, що однією з причин цього може бути через сусідній модем, тобто, перетинання мереж. За десятибальною оцінкою якості послуг можу дати компанії “Фрінет” приблизно 7 балів, – коментує Степан Гафтко.

От що пише один з наших читачів про провідний інтернет від “Київстар”:

Впродовж року я користувався дротовим інтернетом від “Київстар”. Серед іншого, були комфортними можливості оплати: через термінали та Ibox, з адекватними комісійними і, зокрема, “Тиждень довіри”, коли можна підключити користування мережею, а вже через тиждень проплатити за весь місяць, – коментує шепетівчанин Микола Іванишин. – Проте через те, що лінія була перезавантажена вечорами та особливо на вихідних трафік був низьким, мені, як фрілансеру, це стало некомфортно. Тому ми вирішили змінити провайдера на “ДатаГруп“. З провайдером уклали офіційний договір, оплатили рахунок і вже в той день майстри налаштували нам нову мережу. Співпраця з “ДатаГруп”, комфортніша особисто мені з декількох причин: стабільний трафік, лояльні (порівняно з “Київстар”) ціни, що відповідають рівню наданих послуг, зручність комунікації з колл-центром (у разі аварій на лінії).

Провайдер “Х-City” працює на території Шепетівського району у містах, але, коли ми звернулися до нього за консультацією, оператор не зміг надати конкретну інформацію про тарифи та вартість підключення. Нам повідомили, що в різних куточках регіону підключення або відсутнє, або коштує по-різному. Також оператор не зміг назвати тарифні плани та вартість їх оплати. Повідомили, що лише майстер може визначити вартість тарифного плану.

Компанія “Winet” виконує підключення за допомогою оптоволокна. Зараз діє акція підключення за 1 гривню, але вам необхідно одразу ж закинути 600 гривень на свій рахунок, тобто, користуватися послугами провайдера на 600 гривень. При цьому, роутер окремо потрібно купити за 550 гривень. Тарифний план за 30 мегабіт коштує 200 гривень, за 50 мегабіт – 220 гривень.

Раніше ми також розповідали про те, як на Шепетівщині видаватимуть нові номерні знаки.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.