П’ятниця, 18 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Що робити, якщо загубили паспорт у Шепетівському районі

Що робити, якщо загубили паспорт у Шепетівському районі

Що робити, якщо загубили паспорт у Шепетівському районі

Паспорт – це основний документ кожного громадянина. Проте не всі знають, куди в першу чергу необхідно звернутись. Журналісти порталу “Хмельниччина Північ” досліджував алгоритм необхідних дій.

Якщо Ви загубили паспорт, терміново повідомте про це територіальний підрозділ Державної міграційної служби за місцем свого проживання, який, у разі необхідності, видасть тимчасове посвідчення, що підтверджує особу.

Якщо ж паспорт викрали, то необхідно одразу ж звернутися в поліцію та написати заяву про викрадення. А після цього – заяву про видачу нового паспорта разом із необхідними документами до територіального підрозділу ДМС України за місцем свого проживання.

Список необхідних документів для подачі:

  • заява про видачу паспорта;
  • дві (або три, в разі одержання втраченого паспорта в іншому територіальному підрозділі) фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому віку;
  • платіжний документ з відміткою банку про сплату державного мита або оригінал і копію документа про звільнення від сплати державного мита (Декрет Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року №7-93 «Про державне мито» встановлює державне мито у розмірі 34 грн);
  • витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (у разі викрадення паспорта);
  • громадяни без постійного місця проживання оформляють паспорти за майбутнім місцем проживання чи за місцем перебування.

Якщо ж ви знайшли паспорт, то ні в якому разі не ігноруйте таку знахідку. В такому випадку вам необхідно звернутись із знайденим документом до Державної міграційної служби України.

Також ми раніше повідомляли, що популярні в Шепетівському районі ПриватБанк та Ощадбанк закриють свої відділення.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.