Середа, 24 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Щоб уникнути дефіциту вільних номерів, «Київстар» матиме ще один код

Щоб уникнути дефіциту вільних номерів, «Київстар» матиме ще один код

Щоб уникнути дефіциту вільних номерів, «Київстар» матиме ще один код

Український мобільний оператор “Київстар” отримав дозвіл на користування кодом мережі 77 (+380 77). Тобто, номери оператора будуть починатися також й з 077. При цьому, на номери, що вже діють, новація не вплине.

Про новий код повідомили у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК).

  • НКЕК ухвалила рішення видати приватному акціонерному товариству “Київстар” дозвіл на користування кодом мережі призначення “77” для мобільного зв’язку з абонентською ємністю 10 млн негеографічних номерів для надання електронних комунікаційних послуг на території України терміном на 5 років, – йдеться у повідомленні.

У “Київстарі” зазначають, що додатковий код дозволить не допустити виникнення дефіциту вільних номерів. Крім того, це збереже можливість подальшого сталого розвитку існуючих послуг; дозволить встановити достатній карантинний період для наявного ресурсу нумерації для зменшення кількості скарг від абонентів; створить ресурс у разі поломки у мережі одного з операторів зв’язку.

  • Зараз «Київстар» використовує п’ять національних кодів мережі мобільного зв’язку: 67, 68, 96, 97 і 98. Ємність кожного з кодів становить 10 мільйонів номерів. Вільного номерного ресурсу, що залишився, недостатньо для задоволення потреб абонентів «Київстар» у перспективі найближчих двох років, — йдеться у тексті листа компанії.

Також компанія повідомила, що постійно проводить ревізію абонентської бази, в результаті якої звільнені абонентами номери використовуються повторно.

  • Строк, після завершення якого виготовляються картки для повторного задіяння звільнених номерів, було зменшено з одного року до мінімально допустимого терміну — місяць для передплачених форм обслуговування. Це призводить до численних скарг абонентів, які придбали стартові пакети з номерами, які нещодавно використовували інші користувачі, — зазначили в “Київстарі”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.