Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутська громада знову у жалобі: на війні загинув сержант Олександр Шуст

Славутська громада знову у жалобі: на війні загинув сержант Олександр Шуст

Славутська громада знову у жалобі: на війні загинув сержант Олександр Шуст

Славутська громада знову у жалобі: в бою за свободу і незалежність України загинув наш земляк, сержант Шуст Олександр Сергійович (1982 року народження).

  • Прощання з загиблим Героєм за місцем проживання розпочнеться завтра, 5 березня, орієнтовно об 11:00 за адресою: вул. Перемоги, 25. Загальноміське прощання розпочнеться орієнтовно о 12:00 у міському Палаці культури, – зазначили у Славутській міській раді.

Поминальна панахида за Захисником України розпочнеться орієнтовно о 13:00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Покровська, 16-А). Поховання Героя відбудеться на «Новому кладовищі».

  • Відповідно до розпорядження міського голови, 5 березня 2024 року на території Славутської міської територіальної громади оголошується Днем жалоби, – зазначили у міськраді. – На знак скорботи за загиблим Захисником Батьківщини просимо приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, а також обмежити проведення розважальних заходів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.