Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівка: завтра в Музеї пропаганди відкривають виставку

Шепетівка: завтра в Музеї пропаганди відкривають виставку

Шепетівка: завтра в Музеї пропаганди відкривають виставку

Відкриття виставки “Україна. Війна в Європі” відбудеться завтра, 28 червня, у Музеї пропаганди, що в Шепетівці.

Виставка розповідає про глибинні передумови сучасного російсько-українського протистояння, про різні аспекти поточної фази російсько-української війни після повномасштабного вторгнення росії на територію України 24 лютого 2022 року, а також про героїчний спротив українського народу, який тримає Україну в фокусі європейського інтересу.

Україна нині є щитом, що захищає Європу від російської експансії. А наші міста: Маріуполь, Буча, Харків, Чернігів показали варварство рашистів, їх невмотивовану жорстокість і змусили світ по-новому побачити політику кремля.

Сьогодні, коли в самому центрі Європи обстрілюють міста ракетами, вбивають мирне населення, знищують культуру, Україна продовжує боротися щодня проти ворога і відстоювати демократичні та європейські цінності. Тому метою виставки є розповісти правду про злочини проти людяності, які російські солдати чинять в Україні, відкрити очі на поширені російські пропагандистські міфи, один з яких – про єдиний народ, який складають росіяни, українці та білоруси. Тверезим поглядом подивитися і на багато інших речей, – коментують організатори.

Проєкт, на замовлення Мінкульту, розробили в Українському інституті національної пам’яті.

Упродовж травня виставку експонували у Вільнюсі, Вараші, Берліні, Бамберзі та Києві.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.