Середа, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській ТГ тимчасово не видаватимуть гумдопомогу для ВПО

В Ізяславській ТГ тимчасово не видаватимуть гумдопомогу для ВПО

В Ізяславській ТГ тимчасово не видаватимуть гумдопомогу для ВПО

В Ізяславській територіальній громаді повідомили, що тимчасово припиняють видачу гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Інформацію про це оприлюднили на офіційному сайті громади.

Оперативний штаб Ізяславської міської ради, який діє відпочатку повномасштабного вторгнення росії на територію України, на постійній основі опікується тимчасово переміщеними особами, зареєстрованими на території населених пунктів нашої громади. В першу чергу допомога надавалась людям з інвалідністю, родинам з дітьми та іншим переміщеним особам з вразливих категорій, – коментують в міськраді.

Громада надала прихисток українцям та українкам з Київщини, Миколаївщини, Херсонщини, Харківщини, Маріуполя та інших міст і сіл, де нині тривали чи досі тривають бойові дії.За останній тиждень штаб надав допомогу понад 500 сім’ям, які до них звертались. Наразі видавати допомогу тимчасово не можуть.

Волонтери спільно з оперативним штабом міської ради продовжують шукати гуманітарний вантаж від різних країн Європи, міст-побратимів Ізяславської громади, благодійних організацій та фондів, щоб переселенці змогли і надалі отримувати необхідне забезпечення, відповідно до своїх потреб: продукти довготривалого зберігання, речі першої необхідності, засоби гігієни, дитяче харчування, постільну білизну тощо.

Про зміни ситуації обіцяють повідомити згодом.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.