Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина: ДСНС завершилa тестування системи Cell Broadcast

Шепетівщина: ДСНС завершилa тестування системи Cell Broadcast

Шепетівщина: ДСНС завершилa тестування  системи Cell Broadcast

Учора, 23 вересня, завершився період тестування системи інформування населення Cell Broadcast, яку проводили у ДСНС. Про це на загал повідомив Роман Примуш, заступник голови ДСНС України.

Система Cell Broadcast є світовим досвідом інформування населення про загрози для їхнього життя. В Україні процес тестування розпочали 7 вересня.

Минулого року впровадження цієї системи нам оцінили в декілька мільйонів доларів і майже рік часу на всі роботи, але завдяки спільним зусиллям мобільних операторів, Української асоціації операторів зв’язку “Телас”, виробників мобільних телефонів та смартфонів, вендорів обладнання мобільного зв’язку, світових постачальників програмного забезпечення для смартфонів, завдяки підтримці Міністерства внутрішніх справ, Міністерства цифрової трансформації, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та багатьом нашим партнерам для країни ми реалізовуємо цей проєкт на безкоштовній основі.

Надалі Cell Broadcast перейде в дослідну експлуатацію, її використовуватимуть для того, аби надсилати реальні сигнали про загрози для українців.

Ми ж у взаємодії з виробниками мобільних телефонів працюємо над підвищенням охоплення абонентів та розширенням кількості пристроїв, які можуть отримувати сповіщення. Ще раз дякуємо усім за розуміння та терпіння. Все буде Україна!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.