Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина: як призначатиметься житлова субсидія на неопалювальний період

Шепетівщина: як призначатиметься житлова субсидія на неопалювальний період

Шепетівщина: як призначатиметься житлова субсидія на неопалювальний період

З травня 2023 року Пенсійний фонд України призначить житлові субсидії на неопалювальний період для більшості домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому опалювальному періоді.

Водночас житлова субсидія на наступний період буде призначена на підставі нової заяви та декларації домогосподарствам, до складу яких входять: внутрішньо переміщені особи; особи, які орендують житлове приміщення для проживання; особи, які зверталися за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, – розповідають у Шепетівській міській раді.

Також звернутися за продовженням житлової субсидії потрібно, якщо не всі зареєстровані в домогосподарстві особи проживають за місцем реєстрації.

– Житлові субсидії на наступний період буде призначено на підставі отриманої шляхом обміну інформації від організацій-надавачів послуг, зокрема, про забезпеченість громадян житлово-комунальними послугами за встановленими цінами, тарифами і розміром внесків/ платежів на управління багатоквартирним будинком та комунальні послуги, – додають у міськраді.

За відсутності необхідної інформації, житлова субсидія на такі послуги призначатися не буде.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.