П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина: яку кількість сіянців планують виростити лісівники та як за ними доглядають

Шепетівщина: яку кількість сіянців планують виростити лісівники та як за ними доглядають

Шепетівщина: яку кількість сіянців планують виростити лісівники та як за ними доглядають

У Хмельницькому селекційно-насінневому комплексі зустрічають перші сходи сіянців із закритою кореневою системою. Від посіву насіння в мультиплати пройшло лише два тижні.

– Висіяне насіння проростає на полях дорощування під спеціальним агроволокном. Це потрібно для того, щоб створити своєрідний “ефект теплиці”. Таким чином, регулюється температурний мікроклімат, що дає сіянцям змогу комфортно та правильно формуватись. Це дуже важливо, враховуючи коливаннях погодних умов, – запевняють лісівники Славутської філії.

Щоб допомогти майбутнім сіянцям прижитися, працює система автоматичного зрошення. Вона дозволяє здійснювати полив механізовано та відповідно до заздалегідь встановленого графіку. Наразі паростки зрошують один раз на день.

– Молоді сіянці потребують постійного догляду та турботи. Працівники комплексу пильно спостерігають за ростом і подальшим формуванням рослин. На самому ж селекційно-насінневому комплексі вже завершують посів, – додають славутські лісівники.

У  Подільському лісовому офісі нагадують, що цього року планують виростити понад 1 мільйон 150 тисяч сіянців із закритою кореневою системою.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.