Неділя, 4 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина: що роблять школярі в укриттях під час тривоги

Шепетівщина: що роблять школярі в укриттях під час тривоги

Шепетівщина: що роблять школярі в укриттях під час тривоги

Останніми днями у нашому регіоні почастішали сигнали повітряних тривог. Загрози авіаударів відбуваються у той момент, поки учні мал б навчатися, натомість діти та вчителі змушені переховуватися в укриттях. Як підтримують одне одного під час тривог розповіли у навчальних закладах Шепетівщини.

Творять та креативлять у Крупецькому центрі дитячої та юнацької творчості “Креатив”. Учора під час тривоги в укритті вихованці та вихованки закладу разом із керівниками створювали еко-вироби на осінню тематику. Про це розповіли у фейсбук-профілі закладу.

Реалії сьогодення. Ми не даємо вихованцям сумувати, а працюємо дружно в укритті. Все буде УКРАЇНА!

Учнів Шепетівської ЗОШ №1 тривога теж застала в робочий час. Навчання перенесли до укриття. Там школярі й школярки разом із вчителями, окрім уроків, влаштували емоційне розвантаження. Дописом про це поділилася у своєму фейсбук директорка закладу Наталя Собчук:

Плани: заповнити електронний журнал, відвідати урок у колеги, замовити квитки у відрядження… Реальність: просиділи більше години в укритті, наспівалися-нагарлапанилися з дівчатами, хлопцями пісень, награлися в “Байрактара” і з гарним настроєм знову повернулися на уроки та до журналів… Уміємо ми урізноманітнювати життя. Слава ЗСУ, що ми і діти живі та здорові!!!

Зараз, в умовах воєнного стану, навчання у регіоні відбувається за змішаною формою. Частина закладів (що має укриття, які відповідають нормам безпеки) працюють очно, частина – на дистанційному навчанні, також є ті, що комбінують такі форми навчання.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.