Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Як щеплення вплинули на ситуацію з COVID-19 в Україні

Як щеплення вплинули на ситуацію з COVID-19 в Україні

Як щеплення вплинули на ситуацію з COVID-19 в Україні

Як на перебіг коронавірусу в Україні вплинула вакцинація, хто найбільше хворіє та чи повернемось ми до карантину – далі у матеріалі.

Кількість смертей зменшилась вшестеро, але почали частіше хворіти діти. Про це в етері Національного марафону розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Внаслідок зростання кількості вакцинованих від COVID-19 вшестеро зменшилася кількість смертей. Вакцинація має доказову базу щодо своєї ефективності й щодо профілактики важкого перебігу коронавірусної хвороби, – зазначив Кузін.

З його слів, також зменшилась абсолютна кількість випадків коронавірусної хвороби. Цей показник, у порівнянні за аналогічний період минулого року, менший на 32 %. При цьому, каже Кузін, частка дітей, які захворіли “короною”, зросла втроє, але летальних випадків серед дітей не зафіксовано. Незмінною лишилась частка медиків, якій захворіли, але у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, летальні випадки не зареєстровані. 

Протиепідемічні норми по всій країні, каже Кузін, зважаючи на контрольовану ситуацію із захворюваністю, МОЗ в країні відновлювати не планує.

Водночас, ухвалювати рішення щодо відновлення карантинних норм на своїй території може місцева влада.

Є чотири основні заходи, найбільш ефективні для запобігання інфікуванню коронавірусною хворобою: дотримання гігієни рук і респіраторна гігієна, носіння масок, дотримання фізичної дистанції й за можливості та відповідного рішення роботодавця — дистанційна робота. Такі заходи, якщо запроваджені на місцях, мають максимальний вплив на епідемічний процес, — зазначив Ігор Кузін.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.