Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівщина втратила двох Оборонців

Шепетівщина втратила двох Оборонців

Шепетівщина втратила двох Оборонців

Воїни із Шепетівської та Нетішинської громад повертаються додому на щиті.

12 січня Шепетівська громада в останній шлях проведе Захисника Романа Ряжинських.

Солдат Ряжських Роман Вікторович, 14.10.1996 року народження, навідник аеромобільного відділення аеромобільного взводу аеромобільної роти аеромобільного батальйону військової частини помер 6 січня 2024 року у Дніпровській обласній клінічній лікарні імені Мечнікова після тривалого лікування від важкого поранення внаслідок артилерійського обстрілу у Донецькій області.

  • Шепетівська громада висловлює щирі співчуття рідним, близьким та побратимам Романа. Прощання з Романом Ряжських відбудеться 12 січня о 13:00 у м. Шепетівка на площі ім. Т. Г. Шевченка. Проведемо Воїна в останню земну дорогу всією громадою.

13 січня Нетішин зустріне Воїна на щиті, 39-річного Миколу Дубравського, молодшого сержанта, старшого водія відділення автомобільного взводу роти матеріального забезпечення батальйону логістики в/ч.

Його серце зупинилося 10 січня в Рівненській лікарні. Воїн відважно боровся з важкою хворобою, яка забрала його життя.

Цієї суботи опівдні громада проведе Оборонця в останній шлях.

  • 13, 14 та 15 січня на території Нетішинської міської територіальної громади оголошується триденна жалоба. У ці жалобні дні прохання до керівників установ, підприємств та організацій територіальної громади приспустити державні прапори на будівлях.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.