П’ятниця, 30 Липня
Shadow
Головна » Інтерв'ю » » Шепетівська дитяча лікарка Софія Красько: працювати, розуміючи дитину без слів

Шепетівська дитяча лікарка Софія Красько: працювати, розуміючи дитину без слів

Шепетівська дитяча лікарка Софія Красько: працювати, розуміючи дитину без слів

Два тижні тому до команди професіоналів КП Шепетівського Центру ПМСД долучилась педіатерка Софія Красько. За фахом лікарка закінчила Дніпропетровську державну медичну академію та встигла попрацювати у декількох Рівненських клініках. Про цілі, натхнення у роботі й те, як працює із шепетівською малечею, вона розповіла журналістам порталу “Хмельниччина Північ”.

– У своїй роботі, – каже Софія Красько, – я надихаюсь своїми маленькими пацієнтами та їх результами. Коли спостерігаєш, як швидко дитина видужує, переносить хворобу у легкій формі, то це справді мотивує.

У Шепетівці Софія працює два тижні. До цього лікувала маленьких рівнян у тамтешній міській дитячій лікарні та одній із приватних клінік. Пройшла 6 років навчання, з них – два роки інтернатури в Львові. Розповідає, що до Шепетівки її привело кохання, адже в цьому місті живе її чоловік.

– Тому з вибором місця роботи сумнівів не було, – розповідає Софія Красько. – Одразу вирішила працювати в місцевій педіатрії. Адже тут і гарні умови для дітей, і для персонального росту лікаря.

У своїй роботі лікарка використовує сучасні медичні техніки та технології.

– Ніколи не призначу нічого зайвого, просто так “для перестраховки”, – говорить педіаторка. – На практиці керуюсь принципом: потрібно з дитиною спілкуватись, як із дорослим, – на рівні. А взагалі хороший педіатр, як на мене, має розуміти свого маленького пацієнта навіть по очах, тобто, розуміти дитину без слів.

Також за темою: Медики Шепетівського ЦПМСД отримали страхові поліси

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.