Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська громада: які питання розглядали на сесії міської ради та які рішення ухвалили

Шепетівська громада: які питання розглядали на сесії міської ради та які рішення ухвалили

Шепетівська громада: які питання розглядали на сесії міської ради та які рішення ухвалили

У Шепетівський громаді відбулося чергове засідання сесії міської ради. У ході засідання депутати розглянули рекордних 87 питань порядку денного.

– У блоці земельних питань розглянули проєкти рішень про затвердження технічних документацій та проєктів землеустрою, надання дозволу на зміну цільового призначення земельних ділянок, на поділ земельної ділянки комунальної власності, про припинення права користування та укладення договорів оренди землі на новий строк, – розповідають у міській раді.

Одноголосним рішенням сесії було підтримано присвоєння звання Почесного громадянина Шепетівської міської територіальної громади землякам, які загинули у ході російсько-української війни.

– Відповідно до національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі затверджено програму створення класів безпеки в освітніх закладах Шепетівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, – наголосили в установі.

Передбачено надання одноразової допомоги сім’ям воїнів, які перебувають у полоні, відповідно до зміни внесених до Програми підтримки військовослужбовців збройних сил України та інших військових формувань України у захисті України від широкомасштабного збройної агресії російської федерації проти України, членів сімей загиблих померлих учасників АТО/ООС та членів сімей військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань України загиблих, померлих під час захисту України від широкомасштабної збройної агресії проти України на 2023 рік.

Рішенням сесії на баланс Шепетівського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю передали мікроавтобус RENAULT TRAFIC для здійснення перевезення дітей, що проходять комплексну реабілітацію у центрі. Також з балансу виконавчого комітету на баланс управління праці та соціального захисту населення передали меблі, які були придбані за результатами участі у грантовій програмі, – розповідають у міській раді.

Депутати підтримали створення комунального закладу «Публічна бібліотека Шепетівської міської територіальної громади», яка об’єднує центральну Публічну бібліотеку, що є головною ланкою і керує діяльністю бібліотек філій, а саме бібліотека-філія №1 для дітей, бібліотека-філія №2, бібліотека-філія №3, село Пліщин, бібліотека-філія №4, село Плесна. Внесено зміни до відомостей, що містяться в єдиному державному реєстрі юридичних осіб, у зв’язку зі зміною адреси відділу культури Шепетівської міської ради.

– Надано згоду на передачу Шепетівській міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста України в безоплатне тимчасове користування строком на п’ять років частини будівлі Консультативної поліклініки вузлової лікарні, з метою облаштування кабінету психосоціальної підтримки для вразливих категорій населення та для ВПО, – додали в установі.

Прийнято рішення про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єктів комунальної власності громади, а саме будівлі міського центру культури та дозвілля ім.Островського (кінотеатр) та нежитлової будівлі, що розташована за адресою вулиця Судилківська, 15 (колишня бібліотека), без збереження профілю діяльності у зв’язку із не функціонуванням понад три роки. Цими рішеннями утворено аукціонні комісії для продажу об’єктів приватизації.

Затверджено Інвестиційну програму поводження з побутовими відходами на 2023-2027 роки КП «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» для впровадження європейського досвіду управління відходами в місті Шепетівка шляхом створення системи замкнутого циклу поводження з відходами, зменшення екологічного та санітарно-епідеміологічного навантаження на навколишнє середовище та покращення якості обслуговування шляхом якісного і своєчасного надання послуг, – зазначили посадовці.

Внесено зміни в додаток до Програми утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури громади на 2020-2025 роки, які передбачають збільшення фінансування по вже закладених напрямках – поточний ремонт доріг, тротуарів, площ міжквартальних проїздів, у тому числі, грейдерування доріг, ремонт інженерних конструкцій та елементів дороги.

Відповідно до змін, внесених в додаток до програми розвитку Шепетівського підприємства теплових мереж на 2022-2025 роки, передбачено проведення ремонту трубопроводу та встановлення нового обладнання на котельнях, яке буде отримане від іноземних партнерів за результатами участі у грантовій програмі, – додали в установі.

Задля забезпечення повноцінної реалізації прав співвласників на самостійне управління житловим будинком, відповідно до розпорядження міського голови та рішення зборів співвласників, міська рада прийняла рішення про списання з балансу КП «Житлосервіс» десяти багатоквартирних житлових будинків.

Відповідно до змін, внесених до програми заходів національного спротиву Шепетівської міської територіальної громади на 2023 рік буде облаштовано додаткове приміщення для проживання внутрішньо переміщених осіб, – наголосили посадовці.

Для фінансування прийнятих рішень та видатків за програмами внесено зміни до бюджету Шепетівської міської територіальної громади на 2023 рік. Зокрема кошти спрямовуються на проведення експертизи на капітальний ремонт покрівлі Гімназії №1 та Гімназії №5 з впровадженням заходів з енергозбереження – утеплення горішнього покриття, а також на щорічну грошову виплату особам, яким присвоєно звання Почесний громадянин Шепетівської міської територіальної громади, відповідно до Положення.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.