Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Постачальник макарон сплатитить 1,3 млн грн штрафу: Хмельницька ОВА звернулася до суду

Постачальник макарон сплатитить 1,3 млн грн штрафу: Хмельницька ОВА звернулася до суду

Постачальник макарон сплатитить 1,3 млн грн штрафу: Хмельницька ОВА звернулася до суду

1,3 млн грн на користь Хмельницької обласної військової адміністрації, за реагування прокуратури, сплатить постачальник у зв’язку із неналежним виконанням умов договору про постачання продовольчих товарів, закуплених для відправлення громадам, на території яких тривали чи продовжуються активні бойові дії.

За результатами розгляду позову Хмельницької обласної прокуратури Господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про стягнення на користь Хмельницької обласної військової адміністрації 1,3 млн грн. Це штрафні санкції у зв’язку із неналежним виконанням умов договору про постачання продовольчих товарів, закуплених для відправлення громадам, на території яких тривали чи продовжуються активні бойові дії, – зазначають у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Товариство взяло на себе зобов’язання поставити 841,5 тонни макаронних виробів на суму 46,7 млн грн упродовж двох днів з моменту отримання попередньої оплати.

Однак, попри зарахування на рахунки суб’єкта господарювання 14 млн грн ще у квітні 2022 року, постачання товару розпочато майже через місяць, – додали в установі.

В умовах збройної агресії це створило неабиякі перешкоди для забезпечення стабільної підтримки постраждалого населення.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.