Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська ТГ: реєстрація ВПО для можливого отримання грошової допомоги від «ACTED»

Шепетівська ТГ: реєстрація ВПО для можливого отримання грошової допомоги від «ACTED»

Шепетівська ТГ: реєстрація ВПО для можливого отримання грошової допомоги від «ACTED»

У Шепетівці 9 листопада відбудеться реєстрація внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у Шепетівській територіальній громаді, для участі у програмі грошової допомоги від французької гуманітарної організації «ACTED». Зареєструватися можливо за адресою: вулиця Героїв Небесної сотні 54, у приміщенні бібліотеки, об 11:00

– Для реєстрації достатньо прийти одному представнику від домогосподарства. При собі необхідно мати оригінали документів всіх членів домогосподарства: для повнолітньої особи – оригінал паспорту, якщо id-карта, також витяг з пропискою, ідентифікаційний код. Для неповнолітньої – ідентифікаційний код або свідоцтво про народження, – зазначають в Шепетівській міській раді.

Реєстрація особисто на місці буде проходити один день. Також є можливість залишити запит на реєстрацію у програмі, звернувшись за номером колл-центру гуманітарної організації «ACTED» або відсканувавши QR-код.

Запит на участь у програмі багатоцільової грошової допомоги можуть залишити особи, які ще не реєструвались на отримання грошових виплат, не отримували грошову допомогу за останні 2 місяці. Телефон гарячої лінії діятиме з 9.00 до 16.00 у робочі дні: 0 800 33 69 36, – зазначають у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.