П’ятниця, 26 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські боксери повернулися із регіональних змагань з 15 призовими медалями

Шепетівські боксери повернулися із регіональних змагань з 15 призовими медалями

6 золотих, 1 срібну та 8 бронзових нагород: шепетівські боксери вибороли 15 медалей на регіональному чемпіонаті.

У чемпіонаті Хмельницької області з боксу, що тривав упродовж трьох днів, взяли участь понад 280 спортсменів. Команда Шепетівської КДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Алтуняна Максима повернулась додому із такими результатами:

Золото чемпіонату Хмельницької області з боксу вибороли:

• Поліщук Ярослав, вагова категорія 47 кг, серед юнаків;
  • Аленін Данило, вагова категорія 70 кг, серед молоді;
  • Черниш Роман, вагова категорія 75 кг, серед молоді;
  • Никончук Денис, вагова категорія 75 кг, серед чоловіків до 22 років;
  • Пашковський Ілля, вагова категорія 80 кг, серед чоловіків до 22 років;
  • Войтюк Арсеній, вагова категорія +80 кг, серед юнаків.

Срібним призером став Завістовський Дмитро, вагова категорія 44 кг, серед юнаків.

• Тимошенко Анастасія, вагова категорія 52 кг, серед дівчат;
  • Гордійчук Рустам, вагова категорія 54 кг, серед юнаків.

Також шестеро наших боксерів, що увійшли до складу збірної команди Хмельницької області, виступатимуть на чемпіонаті України.

Відрядження команди та тренера, що супроводжує, здійснювалося відділом у справах сім’ї, молоді та спорту за рахунок Програми розвитку фізичної культури та спорту в Шепетівський міській територіальній громаді на 2023 рік. Вітаємо спортсменів та тренера-викладача з вдалим виступом, – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.