Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Топ продуктів для здорової посмішки: шепетівські стоматологи про важливість раціону

Топ продуктів для здорової посмішки: шепетівські стоматологи про важливість раціону

Топ продуктів для здорової посмішки: шепетівські стоматологи про важливість раціону

Наприкінці зими ми зазвичай відчуваємо нестачу вітамінів. Це впливає і на загальне самопочуття, і на стан здоров’я, зокрема, стоматологічне.

Підтримати організм допоможе правильне харчування. Аби не лише смачно, а й здорово: медики “Фенікс-Дент” розповіли, що слід додати до вашого раціону.

На здоров’я наших зубів, як організму загалом, впливає не лише генетика, а також харчування та догляд, – пояснює лікарка Надія Августінова. – Правильний раціон, що насичує організм усіма потрібними ресурсами, важливий не лише для дітей, що формуються, а й для дорослих.

Разом із кашами, овочами та фруктами, що формують основу раціону, медики радять не нехтувати також рибою та м’ясом.

У збалансованому раціоні ці багаті на мікроелементи продукти підтримають здоров’я вашого організму. Також обов’язково у раціоні має бути вода, – наголошує Надія Августінова. – Водний баланс для нашого організму – дуже важливий. А якщо ми говоримо саме про ротову порожнину, то вода сприяє виділенню слини – природного очищення зубів. Крім того, раджу, за змоги, після кожного прийому їжі полоскати зуби.

Аби забезпечити організм кальцієм та фосфором, лікарі рекомендують не нехтувати молочними продуктами. Цінним для здоров’я зубів є натуральний сир. Також, за умови, що ви не маєте алергії, радять додати до харчування мед. Він багатий на вітаміни та має антибактеріальну дію.

Ідеальний для вас раціон, з урахуванням індивідуальних потреб організму, ви можете сформувати після візиту до сімейного лікаря.

– А якщо ви потребуєте додаткової вітамінної підтримки саме зубів, неодмінно зверніться до стоматолога, аби він порадив як підібрати потрібні вітаміни та скоригувати харчування, – додає лікарка.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.