Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські депутати звернуться до прем’єра, аби забезпечити місцеву лікарню кисневою станцією

Шепетівські депутати звернуться до прем’єра, аби забезпечити місцеву лікарню кисневою станцією

Шепетівські депутати звернуться до прем’єра, аби забезпечити місцеву лікарню кисневою станцією

Шепетівська багатопрофільна лікарня сьогодні є опорною в районі та була однією із перших на Шепетівщині серед медзакладів, що лікувала хворих на ковід.

Сьогодні, коли ситуація у місті критична, в закладі перебуває 160 пацієнтів, частина з них – на кисневому забезпеченні. Киснем для важкохворих лікарню забезпечує і місцева влада, і підприємтсва та підприємці міста. Його привозять із Хмельницького та Львова.

 – Через перенавантаження постачальників кисню, вони не в змозі здійснювати вчасні поставки до КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня». Забезпечення киснем в балонах власними силами не розв’язує проблеми, — коментує міський голова Віталій Бузиль. – Кожному кисневозалежному хворому на добу потрібно 2 балони кисню, а в нас на сьогодні таких 58 осіб, коли динаміка росту кількості хворих щодня збільшується у геометричній прогресії.

Саме тому депутатський корпус на сесійному засіданні, що відбулось минулого четверга, 25 березня, проголосував “за” те, аби направити відповідне звернення Прем’єрові України Денису Шмигалю.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.