Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські стоматологи розповіли про ТОП-5 помилок у щоденному чищенні зубів

Шепетівські стоматологи розповіли про ТОП-5 помилок у щоденному чищенні зубів

Шепетівські стоматологи розповіли про ТОП-5 помилок у щоденному чищенні зубів

Зуби слід чистити двічі на день, зранку та ввечері, у домашніх умовах, а також, щопівроку – в лікаря. Однак, якщо в домашньому чищенні припускатися помилок, можна нашкодити своїй посмішці та її здоров’ю. Про типові помилки розповідають медики стоматологічної клініки «Фенікс-Дент».

Звичайна та електрична зубна щітки – що краще? – Про зуби
  1. Підбір щітки та пасти. Чищення зубів починається із вибору матеріалів. Медики радять перед тим, як купувати продукти для гігієни ротової порожнини, проконсультуватися зі своїм стоматологом.

– При покупці ми звертаємо увагу на ціну та склад (у випадку з пастою), жорсткість (у випадку з щіткою). Але що підходить саме вам? Це може, з урахуванням ваших медичних показань, порадити лише фахівець, адже гігієна ротової порожнини – індивідуальний підхід, – кажуть стоматологи.

15 лайфхаків, які привчать дітей чистити зуби | MaMaluk Блог

2. Надмірний тиск на зуби. У намаганні відчистити все та навіть більше ми іноді обираємо пасти з абразивним ефектом та занадто сильно притискаємо щітку до зубів.

Так можна пошкодити емаль зуба, – говорять лікарі. – Зуби слід слід чистити із незначним притисканням, динамічно та круговими рухами. Середня тривалість чищення зубів – 5 хвилин.

3. Щітки вистачить. При чищенні зубів не можна нехтувати зубною ниткою та ополіскувачем.

Можна використовувати іригатор та монопучок. Про їх доцільність слід проконсультуватися з лікарем.

4. Замінювати чищення зубів полосканням, жуйками чи зубочистками.

Як обрати зубну пасту - поради стоматолога | Здоров'я

5. Паста, що відбілює та оздоровлює, і чим більше – тим краще. Зубними пастами, радять лікарі, краще не захоплюватися. Їх надмірна кількість не зробить чищення зубів ефективнішим.

– Ідею з естетичними хвилями пасти, що більші за щітку, ми принесли у своє життя з телереклам. У житті для разового чищення вистачить невеликої кількості продукту завбільшки з горошину, – розповідають медики. – Ще один міф, що прийшов до нас з реклами, – відбілювання зубів. Його не існує. Жодна паста не відбилить вам зуби у домашніх умовах, так само, як і свідомий лікар не візьметься за таку процедуру.

Голлівудська усмішка назавжди | Стоматологическая клиника 32Dent Киев

Медики жартують, що справді білосніжну посмішку може подарувати лише фотошоп. Вони ж відповідають за здорові посмішки, а тому радять піклуватися про свої зуби та не нехтувати відвідуванням стоматологічного крісла.

– Профілактика та системні огляди у лікаря-стоматолога допоможуть на початкових стадіях запобігти хворобам та заощадити у часі та коштах на лікування наслідків, яких можна уникнути, – додають фахівці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.