Субота, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські топографи відзначили 30-ту річницю складання присяги українському народові

Шепетівські топографи відзначили 30-ту річницю складання присяги українському народові

Шепетівські топографи відзначили 30-ту річницю складання присяги українському народові

Вчора, 19 січня, у Шепетівці відзначали 30 років від заснування військової частини А4127. Участь в урочистостях взяли начальник управління воєнно-топографічного і навігації, полковник Ігор Матвійчук, депутат Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина, голова Шепетівської райдержадміністрації Анатолій Катеринчук, директор ДП «Шепетівське лісове господарство» Володимир Сасюк, військовий капелан отець Василь Боднар, директор Шепетівського НВК №3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Лілія Бабак.

Саме 19 січня 1992 року особовий склад військової частини А4127 склав Військову присягу на вірність українському народові. Так розпочалася новітня історія військової частини у складі Збройних Сил України, – звернувся зі вступним словом командир військової частини А4127, полковник Олег Чернецький.

Військова частина А4127 є топографічним центром командування ЗСУ. Військові центру постійно вдосконалюють свої навички та беруть участь, у тому числі, і в міжнародних програмах.

Загалом, 90 військовослужбовців в/ч є учасниками АТО-ООС. Із липня 2014 року військові центру у складі топогеодезичних, картографічних розрахунків у підпорядкуванні секторів штабів “Д”, ” Б”, “М”, а згодом оперативно-тактичних угрупувань ” Маріуполь” та “Донецьк”, несуть службу на Сході країни.

Під час заходу відзначили почесними нагрудними знаками «За взірцевість у військовій службі» І-ІІІ ступенів, «За досягнення у військовій службі» І-ІІ ступеня, «За заслуги перед Збройними Силами України», відзнаками Міністерства оборони України, а також грамотами та подяками від командувача Сил підтримки ЗСУ, начальника воєнно-топографічного і навігації ЗСУ та командира військової частини А4127.

Від імені міського голови Віталія Бузиля та Шепетівської міської ради вітаємо командира Олега Петровича Чернецького та особовий склад частини зі святом та бажаємо мирного неба над головою, витримки та стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові, – виголошував слова вдячності Віталій Янушевський, заступник міського голови Шепетівської ТГ.

Військовий капелан отець Василь Боднар провів святковий молебень та освячення Йорданською водою.

Колективи Шепетівського міського будинку культури теж привітали особовий склад, подарувавши святковий концерт.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.