Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські травматологи  провели першу артроскопічну операцію

Шепетівські травматологи  провели першу артроскопічну операцію

Шепетівські травматологи  провели першу артроскопічну операцію

У Шепетівській багатопрофільній лікарні команда травматологів провела першу артроскопічну операцію. Про це журналістам інформаційного порталу «Хмельниччина північ» розповів завідувач травматологічного відділення Михайло Федина.

Операцію провели Мирослав Мартишевський та Євген Колодчук, які пройшли спеціалізоване навчання. Загалом, під час даної операції на меніску колінного суглоба працювало п’ятеро медичних працівників. Операція пройшла успішно, пацієнт почувається добре, – розповідає Михайло Федина.

Також завідувач розповідає, що завдяки закупленому лікарнею дороговартісного астроскопу шепетівські лікарі наразі можуть проводити подібні операції на місці, а пацієнтам не потрібно їхати до Хмельницького чи Рівного, як це робили раніше.

Унікальність таких операцій в тому, що не потрібно робити великих розрізів. А натомість – два малесеньких розрізи для введення інструменту та камери.  При цьому, період відновлення після операції значно коротший, – наголошує завідувач травматологічного відділення.

Відзначимо, що артроскопія – основний сучасний метод діагностики патологій і оперативного лікування суглобів, що дозволяє найменш інвазивним способом провести як діагностику суглоба, так і лікувальні хірургічні маніпуляціі. Артроскопічні операції на суглобах набули великого поширення в усьому світі, як найбільш ефективний і найменш травматичний метод хірургічного лікування суглобів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.