Понеділок, 25 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівські цукровари вакцинуються від ковіду

Шепетівські цукровари вакцинуються від ковіду

Шепетівські цукровари вакцинуються від ковіду

“Попередити краще, ніж лікувати”, вважають медики Шепетівського ПМСД. Саме вакцинація сприяє виробленню імунітету та стійкості організму людини – опірність організму до тих, чи інших захворювань.

Сьогодні на ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» медики Шепетівського ПМСД проводять вакцинацію 56 працівників від ковіду. Окрім працівників, вакцинують й місцевих мешканців, які є в списку.

До складу бригади увійшли: Нарусевич Лілія Петрівна, сімейний лікар, Чупка Яна Володимирівна, сестра медична, Кузьмук Олена Олегівна, сестра медична, та Степанюк Оксана Володимирівна, сестра медична.

Виїзні бригади почали працювати з 3-го червня. Виїжджають як в Шепетівку, так і в Шепетівський район. Вже провели вакцинації в Ленківцях, Грицеві, Судилкові та Шепетівці.

В нас є координатор, який відповідає за виїзди для вакцинації на те чи інше місце. Попередньо складаються списки і, згідно з дорожньою картою, колективи, які мають у складі більше 50 працівників, підлягають вакцинації, – коментує сімейний лікар Лілія Нарусевич. – Ми застосовуємо вакцину «Pfizer» виробництва Бельгії і Німеччини, яка пройшла всі необхідні перевірки та має сертифікат.

Організаторськими завданнями займалася Наталія Василівна Савчук, начальниця відділу охорони праці на ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат». До процесів також долучилась Валентина Миколаївна Печенюк, медична сестра з цукроварні.

Вакцинація є добровільною та безкоштовною.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.