Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівському РЕП повернуть надмірно сплачені 120 000 гривень за закупівлю дизельного палива

Шепетівському РЕП повернуть надмірно сплачені 120 000 гривень за закупівлю дизельного палива

Шепетівському РЕП повернуть надмірно сплачені 120 000 гривень за закупівлю дизельного палива

Комунальному підприємству «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство Шепетівської міської ради» буде повернуто надмірно сплачені кошти – понад 120 тисяч гривень за закупівлю дизельного палива. Таке рішення ухвалив суд Полтавської області за позовом Шепетівської окружної прокуратури.

Встановлено, що між комунальним підприємством та полтавським товариством укладено договір поставки 45 тисяч літрів дизельного палива на суму понад 1 мільйон гривень. У подальшому сторони уклали декілька додаткових угод, якими збільшили ціну за товар. Постачальник умов договору не виконав та, як наслідок, організація недоотримала понад 5 тисяч літрів пального. А це понад 120 тисяч гривень, – повідомив Роман Олійник, керівник Шепетівської окружної прокуратури.

Ситуація в Шепетівці не є виключенням. Хмельницька обласна прокуратура відстояла в суді інтереси Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, яке не отримало від львівського товариства з обмеженою відповідальністю понад 70 тисяч літрів пального на суму 1,2 мільйона гривень.

Також, більше 100 тисяч гривень столичне підприємство має повернути Дунаєвецькій міській раді як зайво отримані кошти за поставку пального. Таке рішення ухвалив господарський суд Київської області за результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури.

Популярні пости