П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівську громаду відвідали фахівці представництва Омбудсмана у Хмельницькій області

Шепетівську громаду відвідали фахівці представництва Омбудсмана у Хмельницькій області

Шепетівську громаду відвідали фахівці представництва Омбудсмана у Хмельницькій області

Вчора, 22 листопада, за участі міського голови Віталія Бузиля, заступниці міського голови Галини Безкоровайної та керуючого справами виконавчого комітету Наталії Білас, відбулась робоча зустріч з фахівцями регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області.

– Під час заходу Представник Уповноваженого у Хмельницькій області Оксана Кізаєва розповіла про роль інституції Омбудсмана в Україні щодо дотримання та захисту прав людей, її структуру й основні напрямки роботи, одним із яких є здійснення парламентського контролю за додержанням прав дітей. Надала інформацію про роботу Консультаційного центру Уповноваженого у місті Хмельницький та повідомила про порядок звернення до Уповноваженого ВРУ з прав людини та регіонального представництва у Хмельницькій області, – зазначили у Шепетівській міській раді.

Присутніх поінформували про порядок проведення моніторингових візитів та права працівників Офісу Омбудсмана під час їх здійснення, а також про основні поширені недоліки, виявлені в роботі служб у справах дітей за результатами проведених моніторингів у сфері захисту прав дітей.

Учасники зустрічі ознайомилися з напрямками й результатами роботи підрозділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради у сфері захисту прав дітей та досвід Шепетівської громади у розв’язанні питань проживання та надання послуг внутрішньо переміщеним особам (ВПО), – додали у міськраді.

За результатами зустрічі, досягнуто домовленості про налагодження подальшої дієвої взаємодії для оперативного розв’язання проблемних питань, які виникають в умовах воєнного стану, з метою захисту прав людини та здійснення інформаційної підтримки органу місцевого самоврядування.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.