Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський Гуманітарний хаб отримав транш гумдопомоги з Польщі

Шепетівський Гуманітарний хаб отримав транш гумдопомоги з Польщі

Шепетівський Гуманітарний хаб отримав транш гумдопомоги з Польщі

Шепетівський Гуманітарний хаб, що надає допомогу внутрішньо переміщеним особам, отримав черговий транш одягу та взуття від Польщі, який доставили місцеві підприємці та волонтери.

Близько півсотні ящиків чоловічих, жіночих та дитячих речей були передані від польського народу. Завдяки сприянню Спілки поляків Шепетівки та особисто Валентини Пасічник вантаж було зібрано, а доставили його з Республіки Польща шепетівські підприємиці Галина Веселкова та Наталя Маліновська.

Крім того, волонтери Хабу одразу приступили до сортування одягу, щоб оновити асортимент для людей, що прибули в Шепетівку з зони ведення бойових дій.

Щира подяка усім і кожному, хто долучається до допомоги: нашим друзям з Польщі, організаціям, підприємцям, волонтерам. Разом ми примножуємо добро та допомагаємо постраждалим від війни отримати необхідні речі, – додає Тетяна Василик, керівниця благодійного проєкту.

Зазначимо, що робота Гуманітарного хабу ведеться в межах міжнародного проєкту «Нас єднає добро» в партнерстві Благодійного фонду Олександра Співака, БФ “Зміцнення громад”, та нідерландського Благодійного фонду “Werkgroep de Ruyter”. Таким чином, вже тисячі родин, які знайшли прихисток на Шепетівщині, отримали допомогу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.