Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський гурт “Кумасі” відзначили в області

Шепетівський гурт “Кумасі” відзначили в області

Шепетівський гурт “Кумасі” відзначили в області

30 грудня в обласній адміністрації пройшла церемонія, під час якої були відзначені шепетівський гурт “Кумасі”, а також кращі спортсмени та тренери Хмельниччини, які за 2020 рік завоювали у різних змаганнях більше 900 медалей.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, обласні премії за вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя отримали:

«За наукові досягнення»:

Сльозкін Максим Олександрович – студент 1 курсу магістратури історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Парфенюк Владислав Олександрович – вихованець гуртка «Хімія on-line» Комунального закладу Дунаєвецької міської Ради “Станція юних натуралістів»

Долюк Ліна Сергіївна – учениця 11-Б класу Красилівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №1

«За творчі досягнення»:

Круть Марина Валеріївна – співачка, бандуристка, поетеса, композитор

Ямкова Вікторія Анатоліївна – учениця 9 класу Полянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів

Гурт «Кумасі» – вокальний гурт  Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості

Леонтюк  Мар’яна Іванівна – студентка ІІ курсу магістратури педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

«За особисту мужність»:

Гаєвський Сергій Віталійович – заступник начальника 14 державної пожежно-рятувальної частини Красилівського районного сектору Головного управління Держаної служби України з надзвичайних ситуацій в області, капітан служби цивільного захисту

«За внесок у розвиток молодіжного руху»:

Войтович  Дарина Петрівна – волонтерка Національної скаутської організації України «Пласт», м. Хмельницький

Гаврилюк  Вікторія Юріївна – професiонал з iнновацiйної дiяльностi КП  «Агенцiя мiсцевого розвитку» Нетiшинської міської ради

Оліх Денис Васильович – голова громадської організації «Волочиська молодіжна рада»

«За спортивні досягнення»:

Колесник Сергій Володимирович – майстер спорту України з важкої атлетики

Флорчук Костянтин Вадимович – майстер спорту України з веслування на байдарках і каное

«За виробничі досягнення»:

Барвінський Михайло Павлович – налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням Волочиського машинобудівного заводу «ПАТ» «Мотор Січ»

Обласну премію у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху отримали:

Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту:

Валюс  Олег Іванович – майстер спорту України з регбі

Кізіма Ігор Григорович – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової

Мельничук Вікторія Андріївна  – майстер спорту України міжнародного класу з велоспорту на шосе

Сівак Вадим Олегович – майстер спорту України з регбі

Слободян Ірина Йосипівна – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту – маунтенбайк

Тітаренко Дмитро Олегович – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту – маунтенбайк

Чумак Дмитро Віталійович – Заслужений майстер спорту України з важкої атлетики

У номінації кращий спортсмен юніор (юніорка) з олімпійських видів спорту:

Баблюк Денис Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби

Воєвудко Єлизавета Павлівна – кандидат у майстри спорту України з боксу

Гілевич Крістіна Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби

Грабовський  Віталій Вікторович – кандидат у майстри спорту України з боксу

Салабай  Денис Олександрович – майстер спорту України з боксу

Тарканій Маргарита Вадимівна – майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби

Кращий тренер з олімпійських видів спорту:

Бардецький Петро Михайлович – Заслужений тренер України зі стрільби кульової

Білик Анатолій Васильович – Заслужений тренер України з велосипедного спорту

Болгарин Володимир Валентинович — тренер, викладач з важкої атлетики

Карван Володимир Феліксович – тренер, викладач з боксу

Квасниця Олег Михайлович – тренер, викладач з регбі

Лазарев Дмитро Іванович – Заслужений тренер України з боксу

Мацьоха Михайло Маркович – Заслужений тренер України з важкої атлетики

Мігунов Олександр Володимирович – тренер, викладач з регбі

Смагула Дмитро Анатолійович – тренер, викладач з боксу

Чумаков Анатолій Миколайович – Заслужений тренер України з боксу

Чумаков Андрій Анатолійович – Заслужений тренер України з боксу

Кращий тренер з видів спорту, що не входять до олімпійської програми:

Онищук Володимир Іванович – тренер, викладач з боротьби самбо

Популярні пости