Середа, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський медичний коледж приймав депутатів

Шепетівський медичний коледж приймав депутатів

Шепетівський медичний коледж приймав депутатів

26 травня постійна комісія Хмельницької обласної ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту відвідала Шепетівський медичний коледж. Мета – ознайомлення з матеріально-технічною базою та аналіз діяльності закладу.

До складу учасників виїзного засідання також увійшли: Володимир Гончарук, перший заступник голови обласної ради, та Едуард Монастирський, начальник управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради.

Делегацію, яка завітала в Шепетівський медколедж, крім адміністрації навчального закладу, зустрічали міський голова Віталій Бузиль та депутат обласної ради Врам Мовсісян.

Все про діяльність коледжу комісії розповіла Марія Сюсько, т. в. о. директора закладу. Депутати оглянули навчальний корпус, а також студентський гуртожиток. Оскільки медколедж не має власного гуртожитку, то заклад орендує його для потреб студентів. Проте це створює певні незручності та обмеження для молоді з інших областей та регіонів.

Згідно з висновками балансової комісії та аналізу діяльності закладу, постійна комісія надала керівництву медколеджу відповідні рекомендації, серед яких: поліпшення стану матеріально-технічної бази, якості навчання, подолання суттєвої різниці у вартості підготовки спеціалістів за кошти обласного бюджету та за контрактною формою навчання.

На зустрічі також спілкувалися й про значне зниження за останні роки кількості студентів, які здобувають освіту за контрактною формою навчання. Депутати підкреслили, що варто докласти додаткові зусилля задля залучення позабюджетних коштів, наприклад, за рахунок послуг перепідготовки спеціалістів та платних курсів.

Крім Шепетівського, комісія відвідала ще Чемеровецький, Кам’янець-Подільський, Хмельницький медичні коледжі, надавши їм аналогічні приписи щодо діяльності.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.