Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський народний аматорський вокальний ансамбль “Колорит” став лауреатом 2 премії у фольклорному конкурсі в Болгарії

Шепетівський народний аматорський вокальний ансамбль “Колорит” став лауреатом 2 премії у фольклорному конкурсі в Болгарії

Шепетівський народний аматорський вокальний ансамбль “Колорит” став лауреатом 2 премії у фольклорному конкурсі в Болгарії

З 4 по 9 вересня в одному з найдавніших міст чорноморського узбережжя Балчик єдиний з Хмельниччини вокальний ансамбль “Колорит” (керівниця Ольга Башинська) взяв участь у Folk music Award-2021 “Таланти 21-го століття”.

Після участі у Всеукраїнському дистанційному марафоні обрядових новорічних пісень в січні 2021 року колоритці вибороли 2-ге місце та отримали запрошення на Міжнародний конкурс “Таланти 21-го століття” в Болгарії.

Конкурс проходив у два етапи. Участь взяли колективи з усієї України. Членами журі були заслужені діячі культури. На гала-концерті учасники усіх колективів виконали спільну пісню на болгарській мові “Една българська роза”.

Нас вразив рівень професійності та майстерності усіх учасників, з якими ми потоваришували під час конкурсу. Привітні люди, надзвичайні голоси та колоритні костюми запам’ятались своєю унікальністю та автентичністю, – коментує учасниця ансамблю Анна Білоус.

Крім участі в конкурсі, шепетівчани відпочивали на морі та відвідували різноманітні екскурсії.

Більшість учасників колективу є аматорами і для деяких з них виїзд закордон був вперше. Взяти участь у такому масштабному фестивалі є для нас хорошим кроком для творчого розвитку та досвіду, – коментує керівниця ансамблю Ольга Башинська.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.