П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський район: “єПідтримка” – війську

Шепетівський район: “єПідтримка” – війську

Шепетівський район: “єПідтримка” – війську

В Україні діє система підтримки вакцинованих громадян та бізнесів, які втратили у заробітку через пандемію. Програма “єПідтримка”, яку у суспільстві прозвали “ковідною тисячею”, – кошти, які Уряд виплачує громадянам та громадянкам України, що зробили два щеплення від коронавірусу. Ці кошти можна буде витратити на відвідування спортзалу, кіно- чи театру, залізничні квитки, книги тощо. Згодом анонсували можливість витратити гроші на ліки.

При цьому, в публічному просторі неодноразово звучало про необхідність спрямувати ці кошти на підтримку армії, що є логічним у країні, чиї території анексували та де триває війна. Наразі “ковідною тисячею” можна допомогти війську, придбавши книги за цільовими проєктами. Такі просувають в Україні книгарня “Є” та ГО “Реформація”.

Книгарня “Є” пропонує придбати “книги спеціального призначення“.

Це спільний проєкт Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та мережі “Книгарня “Є”, спрямований на підтримку українського війська, шляхом забезпечення воїнів ССО ЗСУ якісною сучасною світоглядною літературою.

Книги можна придбати або в магазинах мережі, або онлайн. Їх перелік є на сайті . Там же пропонують алгоритм придбання:

  • для того, щоб придбати книги зі списку та передати їх на благодійність, додайте бажані книги в корзину. В корзині мають бути лише ті книги, які підпадають під цей проєкт. Якщо ви бажаєте ще придбати інші книги, які не беруть участь в проєкті, будь ласка, оформіть це окремим замовленням; 
  • під час оформленні замовлення поставте галочку в полі “Хочу передати книги на благодійність”;
  • оплатіть це замовлення карткою на сайті;
  • готово! Книги, придбані вами, будуть передані воїнам Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. 

Проєкт “Військо читає”, який ініціювала ГО “Реформація”, має мету – поповнити бібліотеки військових частин України якісною літературою.

– Завдяки зібраним коштам, ГО “Реформація” наразі передала книги до більш, ніж десяти військових частин, у тому числі, частин Сил спеціальних операцій та Головного управління розвідки ЗСУ України. До нас звертаються керівники військових частин, які розуміють важливість просвіти та саморозвитку військових, з проханням допомогти укомплектувати бібліотеки книгами за проєктом “Військо Читає”. 

До списку входять книги видавництва “Наш формат”.

Головне фото: Читомо

Популярні пости