П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський район. Наприкінці січня стане доступним COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою

Шепетівський район. Наприкінці січня стане доступним COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою

Шепетівський район. Наприкінці січня стане доступним COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою

Отримати COVID-сертифікат про щеплення бустерною дозою можна буде наприкінці січня. Про це повідомили на фейсбук-профілі МОЗ 4 січня.

– Доти всі, хто вакцинувався бустером, зможуть користуватися зеленим сертифікатом про повну вакцинацію. Щоб отримати новий цифровий документ, достатньо надіслати запит на порталі чи у застосунку “Дія” не раніше останніх чисел січня, звісно, вже після самого щеплення, – йдеться у повідомленні.

Згенерувати сертифікат можна буде аналогічно COVID-сертифікатам на підставі одужання чи вакцинації. Чинним такий сертифікат буде упродовж 270 днів.

Крім COVID-сертифікату, українці, які отримали бустер, зможуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Його можна отримати за місцем щеплення чи у сімейного лікаря. Цей документ, як і COVID-сертифікат, буде чинним 270 днів.

На Хмельниччині вже розпочали вакцинацію бустерною дозою вакцини від коронавірусної інфекції. Хто так як може отримати це щеплення – читайте у нашому матеріалі.

Популярні пости