Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський район входить у “червону зону” карантинних обмежень: що відомо (відео)

Шепетівський район входить у “червону зону” карантинних обмежень: що відомо (відео)

Шепетівський район входить у “червону зону” карантинних обмежень: що відомо (відео)

Сьогодні, 8 лютого, на позачерговому засіданні Держкомісія з питань ТЕБ та НС вирішила розширити перелік регіонів, що входять до так званої “червоної зони” карантинних обмежень. Про це у своєму телеграм повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

За результатами, Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 11 лютого 2022 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Закарпатської, Луганської та Хмельницької областей, – написав він.

Станом на 8 лютого дві області, Рівненська та Івано-Франківська, перебувають у червоній зоні. Решта регіонів – помаранчеві або жовті. Як прогнозують у МОЗ, зростатиме поширення ковіду впродовж наступних двох тижнів, а тоді піде на спад. Про це вчора, 7 лютого, на брифінгу сказав очільник МОЗ Віктор Ляшко.

З огляду на досвід інших країн, де з початку зростання захворюваності до піку проходить близько одного місяця, а в Україні зростання триває чотири тижні поспіль, наступного тижня також очікується зростання захворюваності. А вже з сьомого тижня 2022 року захворюваність, ймовірно, почне стабілізуватися та знижуватися.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.