Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні вакцинованим пенсіонерам обіцяють видавати смартфони (відео)

В Україні вакцинованим пенсіонерам обіцяють видавати смартфони (відео)

В Україні вакцинованим пенсіонерам обіцяють видавати смартфони (відео)

“ЄСмартфон”, “єБабуся/єДідусь”, “Бабусяфон” – серед цих варіантів українцям у застосунку “Дія” пропонують обрати назву нової програми, яку сьогодні анонсував для українців Володимир Зеленський.

Йдеться про забезпечення українців віком 60+ безкоштовними смартфонами та пільговим тарифом на інтернет. Таку заяву глава держави зробив сьогодні, 8 лютого на Дія-Саміті.

Отримати смартфони зможуть лише ті українці та українки, що зробили щеплення проти ковіду. Як повідомляє видання Інтерфакс, віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на брифінгу журналістам розповів про етапи реалізації проєкту:

– У квітні розпочнеться перший етап проєкту: запис тих, хто хоче отримати смартфон. Коли розпочнеться другий етап – отримання смартфонів, залежить від виготовлення самих пристроїв. Ми окремо це анонсуватимемо. Але ми плануємо більшу частину цього проєкту реалізувати вже цього року, – сказав він.

Водночас, де братимуть гроші на реалізацію програми, міністр не відповів. Очікують, що скористатись наразі безіменною програмою зможуть 8,5 мільйонів громадян.

Нагадаємо, Славутська лікарня взяла кредит на зарплати медикам. Медзаклад не отримав коштів на оплату, анонсованих раніше Урядом підвищених зарплат.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.