Понеділок, 24 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський спортивно-бальний клуб “Інеш” організував танцювальні збори в Карпати

Шепетівський спортивно-бальний клуб “Інеш” організував танцювальні збори в Карпати

Шепетівський спортивно-бальний клуб “Інеш” організував танцювальні збори в Карпати

Дитяча громадська організація, спортивно-бальний клуб “Інеш” щорічно організовує танцювальні збори.

– Це хороше поєднання відпочинку та праці. Зазвичай ми їздимо на море, але цього року вирішили організувати поїздку на гору Орявчик Львівської області, – коментує керівниця клубу Інна Головач.

Термін поїздки складав 5 днів. За цей час учасники і батьки (в цілому це понад 30 людей) відпочивали і застосовували свої танцювальні навички.

– Організатором даної поїздки є мій чоловік Вадим Головач. Він допоміг приєднати професійних тренерів сучасної хореографії з міста Бердичева, виконати організаційну роботу. Без його підтримки мені було б важко, – додає Інна Головач.

Учасники дитячої громадської організації в перший день відпочивали, а в наступні дні їм давали завдання, які вони повинні були виконати.

– Мені найбільше сподобалась заряджена позитивна атмосфера під час усієї поїздки,  – коментує Ліза Олюніна, учасниця.

– Семінаристи давали майстер-класи зі стилів танцю “Хіп-Хоп” та” Вог”. Це корисні знання і здатність розвиватись в хореографії, – додає Мар’яна Юйкова.

Ранок розпочинався з велопрогулянок в гори, потім діти брали участь у програмі “Розсміши хореографа”, представляли власні бізнес-проєкти, влаштовували танцювальні батли.

– Я раджу кожному хореографу час від часу організовувати танцювальні збори. Це хороша можливість зближення колективу, відпочинку та продуктивної праці, – ділиться Інна Головач.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.