Субота, 6 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівський ЦПМСД готовий прийняти на роботу вимушених переселенців: умови праці

Шепетівський ЦПМСД готовий прийняти на роботу вимушених переселенців: умови праці

Шепетівський ЦПМСД готовий прийняти на роботу вимушених переселенців: умови праці

Від початку повномасштабної війни, за офіційними даними, Шепетівський район прийняв понад 23 тисячі українців та українок, що вимушено полишили свої оселі через рашистську агресію. Разом зі своїми оселями та налагодженим життям люди втратили і робочі місця. Відкриті вакансії пропонують у медзакладі Шепетівської первинки.

Наш «КНП Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» готовий надати місця для працевлаштування лікарів, які вимушено переїхали до нас з зони бойових дій, – розповідає директор закладу Андрій Нечипорук. – У нашому закладі медики отримають усі умови для роботи та розвитку, а також гідну оплату праці. Зарплата стартує від 20 тисяч гривень.

На базі медзакладу працює 17 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, із них 10 розташовані у сільській місцевості (Грицівська, Ленковецька, Судилківська, Михайлюцька територіальні громади). У закладі готові прийняти на роботу сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів. Для того, аби влаштуватись до цього закладу, фахівцеві чи фахівчині слід мати:
• диплом про відповідну освіту;
• сертификат спеціаліста;
• паспорт та ідентифікаційний код.

– А також слід пройти медичний огляд, – додає Андрій Нечипорук. – Я готовий особисто проконсультувати всіх охочих, тому із будь-якими питаннями можна звертатись за номером: 097 408 26 55.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.