Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Майстер-класи для дітей-вимушених переселенців тривають в Ізяславській громаді

Майстер-класи для дітей-вимушених переселенців тривають в Ізяславській громаді

Майстер-класи для дітей-вимушених переселенців тривають в Ізяславській громаді

В Ізяславській громаді від початку тижня тривають майстер-класи для дітей, що полишили свої домівки через війну.

Як розповідають у громаді, станом на 12 квітня на Ізяславщині зареєструвались понад 3000 вимушених переселенців із територій активних бойових дій, серед них – майже 1000 дітей різного віку.

Аби зняти стрес від побаченого та пережитого, зараз дуже важливо займатись соціальною адаптацією дітей та дорослих, які змушені були покинути рідні місця проживання внаслідок війни. А тому на Ізяславщині розпочинається серія безкоштовних майстер-класів для дітей-переселенців, – розповідають у міськраді.

Цього понеділка, 11 квітня, педагоги Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва організували дітям арт-тренінг.

– Тут кожен зміг себе відчути художником-початківцем. На полотні кожної хвилини з’являлись нові і нові відтінки, з яких формувалися різні образи. Гармонія, старанність та задоволення відчувалися повсякчас, що сприяє проявленню позитивних емоцій і зміни погляду на різні життєві ситуації, – коментують у громаді.

Також відбувся майстер-клас із орігамі “Веселі барви”, де учасники вчились створювати мистецтво із паперу.

– Інші ж присутні підлітки із задоволенням виготовляли патріотичні брелочки із фетру, які стали для них символом віри у мирне небо і перемогу України. Всі учасники отримали чимало нових вражень і головне – нові навички, адже пізнавати нове і вчитися ніколи не пізно. Та й для дітей необхідно відчувати радість, попри страшні сьогодення в Україні, – говорять організатори.

Упродовж 12 та 13 квітня в Ізяславському історико-краєзнавчому музеї триватимуть майстер-класи із виготовлення виробів із природних матеріалів та ляльки-мотанки – оберегу для військових.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.