Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Шевченко 4.5.0.»: творчі колективи Судилківської ТГ здобули першість на фестивалі-огляді

«Шевченко 4.5.0.»: творчі колективи Судилківської ТГ здобули першість на фестивалі-огляді

«Шевченко 4.5.0.»: творчі колективи Судилківської ТГ здобули першість на фестивалі-огляді

Творчі колективи закладів культури Судилківської ТГ здобули перемогу в проєкті «Шевченко 4.5.0.». Він був присвячений 210-й річниці з дня народження Великого Кобзаря.

  • Переможцями стали: жіночий вокальний квартет «Обрій» (керівниця колективу Тетяна Максимчук, Судилківський сільський будинок культури, директорка Наталія Лисенко); Хролинський сільський будинок культури, директорка Наталія Кошкіна; жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька», керівниця Олександра Сухоцька, Красносільський сільський клуб (завідувачка Катерина Сухоцька), – зазначили у Судилківській сільській раді.

Колективи нагороджено Дипломами Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій, Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва фіналістів III туру фестивалю-огляду в рамках культурно-мистецького проєкту «Шевченко 4.5.0» за популяризацію та вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка та креативну інтерпретацію його доробку.

  • За сприяння сільської голови Тетяни Котик, жіночий вокальний квартет «Обрій», керівниця колективу Тетяна Максимчук, та директорка Хролинського сільського будинку культури Наталія Кошкіна взяли участь в урочистому закритті проєкту та концертній програмі у м. Хмельницький. Вітаємо, успішні, креативні і талановиті! Зичимо подальшої творчої плідної діяльності щодо популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, – додали у сільраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.