Понеділок, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Захист України»: Верховна Рада зробила крок для реформи навчального предмета

«Захист України»: Верховна Рада зробила крок для реформи навчального предмета

«Захист України»: Верховна Рада зробила крок для реформи навчального предмета

Парламент ухвалив законопроєкт №11092, спрямований на удосконалення системи початкової загальновійськової підготовки, що стосується навчального предмета «Захист України».

  • Згідно з документом, початкова загальновійськова підготовка включатиме військово-патріотичне виховання та буде реалізовуватися на третьому рівні повної загальної середньої освіти. Програми навчання розроблятимуться Міністерством освіти і науки України за погодженням з Міністерством оборони України, – зазначили у Раді.

Підготовка буде проводитися з метою формування в учнів первинних загальновійськових знань і спеціальних компетентностей щодо оборонної свідомості.

  • Прийняття цього законопроєкту є вкрай важливим кроком. Система підготовки в сучасній та доступній формі має увійти в життя кожного українця. Основи домедичної допомоги, первинні навички керування безпілотними апаратами, основи виживання у кризових ситуаціях, основи тактики – ці навички мають бути максимально поширеними, — зазначила заступниця міністра оборони Natalia Kalmykova.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.