Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шкільне лісництво при Михлянській ЗОШ діє 15 років

Шкільне лісництво при Михлянській ЗОШ діє 15 років

Шкільне лісництво при Михлянській ЗОШ діє 15 років

Упродовж 15 років при Михлянській ЗОШ І-ІІІ ступенів діє шкільне лісництво «Паросток». Лісівники із ДП «Ізяславський лісгосп» розповідають, що школярі та школярки є їх першими і надійними помічниками.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Безсумнівно, діяльність шкільного лісництва відіграє важливу роль в профорієнтації учнів. Частина з них обов’язково стане спеціалістами лісового господарства, як колишні випускники навчального завладу, головний лісничий Віталій Зайчук, інженери лісового господарства Калитюк Олександр та Палічук Олександр, старший майстер лісу Клімчук Олександр, – говорять у лісгоспі.

Молодь під час навчання отримує не лише знання про ліси рідного краю та їх значення, а й дізнається проблеми догляду за ними, збереження і захисту від пожеж, хвороб та браконьєрів.

В учнівському лісництві школярам розповідають про роботу лісоводів: відновлення лісових екосистем на площах вирубок минулих років, висадка насаджень для захисту ґрунтів від ерозії, збереження врожаїв сільськогосподарських культур від суховіїв, збереження лісових масиві від пожеж, браконьєрів, хвороб та шкідників.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Разом із лісівниками школярі висаджують молодий ліс, паростки дуба звичайного, сосни, модрини, ялини. Доглядають за сіянцями у розсаднику, беруть участь у рубках догляду за молодняком, оформленні наочної агітації, виготовленні та розвішуванні шпаківень та годівничок, вивчають червонокнижні рослини.

За роки існування учнівського лісництва його вихованцями було створено чимало лісових культур. Тепер мрія кожного учасника акції – через багато років приїхати в ліс, закладений власними руками, і відчути гордість за власне творіння і благородну справу – збереження зеленого світу, – розповідає лісничий Михельського лісництва Ігор Мартинов.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.