Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Школярі Полонської ОТГ стали призерами обласного етапу мовно-літературного конкурсу

Школярі Полонської ОТГ стали призерами обласного етапу мовно-літературного конкурсу

Школярі Полонської ОТГ стали призерами обласного етапу мовно-літературного конкурсу

Третій (обласний) етап  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбувся 28 листопада у дистанційному режимі. Учасники змагались у володінні знаннями з української мови та літератури, творчому та образному мисленні. Серед переможців й двоє школярів Полонської ОТГ.

Диплом ІІ ступеня отримала учениця 8 класу Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Соболевська Олександра. Диплом ІІІ ступеня отримав учень 11 класу Кустовецького ліцею Роман Шидей.

Довідка: Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» однойменний творчий конкурс проводять в Україні щорічно в період з 1 жовтня до 10 березня у чотири етапи. У конкурсі можуть брати участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, ліцеїсти військових ліцеїв, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти і курсанти закладів вищої освіти всіх форм власності, учнівська та студентська молодь з числа українців, які проживають за межами України.

Популярні пости