Субота, 13 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Школярка з Ізяслава презентувала наукову роботу з дослідження лілії лісової на території НПП «Мале Полісся»

Школярка з Ізяслава презентувала наукову роботу з дослідження лілії лісової на території НПП «Мале Полісся»

Школярка з Ізяслава презентувала наукову роботу з дослідження лілії лісової на території НПП «Мале Полісся»

Наукова робота Якобчук Катерини, учениці 9-Б класу Ізяславського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім. О. Кушнірука та вихованки шкільного учнівського лісництва «Юні лісівники», представлена від Ізяславського наукового товариства учнів у Хмельницькому відділенні МАН України. Вона посіла почесне третє місце по Хмельниччині.

Ще минулого року Катя разом із своїм керівником Іриною Рум’янцевою та науковими співробітниками Парку розпочала кропітку працю із дослідження лілії лісової на території НПП «Мале Полісся», результатом чого стала повноцінна наукова робота.

Роботу учнівських лісництв неможливо оцінити й побачити відразу. Адже результатом їх праці є формування певної екологічної свідомості та  розуміння того, що рослини і тварини є живими істотами, які вимагають певних умов життя. Під час лісівничих та природничих занять у юних лісівників розвивається допитливість, цікавість і прагнення до вивчення й дослідження оточуючого середовища, намагання пояснити й описати під певним кутом зору ті чи інші явища природи, – зазначають працівники НПП «Мале Полісся».

Як розповідають парківці, для Каті, як і для всіх дівчат, подобаються квіти. Отож, логічно, що особливий інтерес в дівчинки виник до однієї із найкрасивіших та унікальних рослини Національного природного парку «Мале Полісся» – лілії лісової, що і стало підґрунтям для її  майбутнього дослідження.

Всі матеріали проведених досліджень будуть використані при написанні чергового Літопису природи НПП «Мале Полісся», – додають парківці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.