Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Верховна Рада визнала дії російських військ на українській території геноцидом

Верховна Рада визнала дії російських військ на українській території геноцидом

Верховна Рада визнала дії російських військ на українській території геноцидом

Вчора, 14 квітня, Верховна Рада проголосувала за постанову №7276 «Про вчинення Російською Федерацією геноциду в Україні», таким чином проголосивши дії російських військ на українській території геноцидом. Постанову підтримали 363 народні депутати.

Знаково, що під час цього голосування у залі були присутні спікери Сенатів Польщі та Чехії – Томаш Гродський та Мілуш Вистрчил. Свідоме сплановане катування, знищення цивільних беззбройних жінок, дітей, літніх осіб – ніякий не конфлікт, не спецоперація, не ексцес виконавців. Це результат ненависті до всього українського, яка так довго плекалася в російському суспільстві, – зауважила народна депутатка Олена Копанчук.

Також депутатка наголосила, що наші діди – баби зберегли історію Голодомору, мета якого була такою ж – знищити якомога більше українців. Багато десятиліть знадобилося цивілізованому світу, аби нарешті визнати геноцид 1932- 1933 років.

Зазначимо, що депутати також планують скерувати звернення з проханням про визнання геноциду українського народу до ООН, Парламентської асамблеї Ради Європи, Європейського парламенту, Парламентських асамблей ОБСЄ і НАТО, парламентів та урядів інших країн.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.