Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Скандал в ізяславській школі вирішували на обласному рівні

Скандал в ізяславській школі вирішували на обласному рівні

Скандал в ізяславській школі вирішували на обласному рівні

У навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей» ім. О. Кушнірука 2 березня відбулась зустріч дирекції школи, батьків та заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Володимира Юр’єва.

Причиною зібрання став інцидент, що виник у школі 17 лютого. Під час обідньої перерви в їдальні, за вказівкою дирекції школи, учні пільгових категорій змушені були харчуватися окремо від усіх інших. Крім того, вони отримали не повну порцію обіду. Така ситуація обурила багатьох батьків, які активно обговорювали цю тему у соціальних мережах.

Щоб оговорити і вирішити цю проблему, у навчальний заклад прибув заступник облдержадміністрації. Дирекція школи пояснила, що на той період відбулось призупинення тендерної процедури через скаргу одного з учасників торгів, внаслідок чого з’явилися перебої з постачанням продуктів.

Обласний чиновник наголосив на тому, що, попри перебої з постачанням продукції, дирекція школи не повинна була вчиняти дії, які дискримінують одних дітей та виділяють їх посеред інших. Представники міської ради у ході обговорень дійшли висновку, що така позиція дирекції школи була неправильною.

В результаті зустрічі Володимир Юр’єв дав доручення міському голові Ізяслава поговорити з батьками, а також унеможливити повторення подібних подій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.