Субота, 1 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Скільки ще Хмельниччина готова прийняти ВПО та де їх розміщуватимуть

Скільки ще Хмельниччина готова прийняти ВПО та де їх розміщуватимуть

Скільки ще Хмельниччина готова прийняти ВПО та де їх розміщуватимуть

Хмельниччина готова прийняти ще близько півсотні тисяч переселенців. Про це під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

Хмельниччина готова прийняти близько 50 000 вимушено переміщених осіб. Школи, які не будуть приведені в режим офлайн-навчання, використовуватимуться під поселення ВПО. Відтак, ці заклади теж мають бути підготовлені до прийняття переміщених людей, – повідомляють у Хмельницькій ОВА.

Також Володимир Юр`єв зауважив, що в області трапляються поодинокі випадки, коли окремі громади взагалі не готують школу до офлайн-навчання. Тож, спеціальна комісія по завершенню підготовки до навчального періоду проведе експертизу та визначить, чи мала територіальна громада можливість спорудити найпростіше укриття і чи зробила вона це. 

Наразі, за даними Департаменту освіти, науки, молоді та спорту ОВА, не мають можливості облаштувати укриття у власних приміщеннях 347 закладів освіти в області, – зазначають в ОВА.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, триває обов’язкова евакуація населення з Донецької області.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.